Roleplay game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домът на Вики Гай и леля и

Go down

Домът на Вики Гай и леля и Empty Домът на Вики Гай и леля и

Писане by Вики Гай Пон Авг 10, 2009 1:18 am

Когато слязох от самолета никой беше дошъл да ме посрешне.Нямаше табелка с името ми,нямаше познато лице.Знаех че няма да ми хареса тук.Или по скоро с леля ми няма да ми е много приятно.Докато мислех предните няколко реда се бях замъкнала до изхода и чаках такси с куфара на колелца и раницата си.Качихсе в таксито и отпрашихме.Бях адски замислена за момчето в което бях влюбена.Не усетих кога сме стигнали пред къщата.
-Ейй....момиче стигнахме.-Каза шофьора.
-Да,съжалявам.Заповядайте господине.-Казах и му подадох двайсет доларова банктнота.Слязох с багажа си.И пред кащата нямаше никой.Като влязох не ме чакаха пухкави пантофи.
-Лельоооо.....тук съм.-Извиках
-Влизай дете.Здравей.Ела да ти покажа стаята ти.-Каза жената с розова пола до коленете,жълт пуловер и кафяв елек.Косата и беше побеляла драстично от последния път в който я видях беше събрана на кок на главата и.Тя се усмиххна и ме поведе към стаята ми.Като отворих вратата видях сиви стени,отворен прозорец и.....нищо.Трябваше аз сама да избера мебелите.На пода имаше купчина с списания за дома.Аз седнах и избрах едно обзавеждане.Единствено то ми хареса.Леля каза че ще ми го купи като подарък за идването ми.
Избрах това-http://interior.moiatblog.com/wp-content/uploads/2008/10/teenbedroominterior1-thumb.jpg
А ето как изглеждаше къщата- Домът на Вики Гай и леля и De84b7f63a

Вики Гай

Брой мнения : 6
Join date : 08.08.2009
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите