Roleplay game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дизайнерска къща

Go down

Дизайнерска къща Empty Дизайнерска къща

Писане by Ема Уотсън Съб Авг 08, 2009 8:31 am

Това е дизайнерската къща. В нея имат право да работят само моделите и дизайнерите. Ако някой поиска допълнителна професия може да я получи.(става въпрос само за дизайн.)
Отвътре
Това са стаите, където настаняват някой гост.
Дизайнерска къща BedroomInsp1
Дизайнерска къща Maderadesign01_rect540
Дизайнерска къща 2ldei41
Това е всекидневната:
Дизайнерска къща Vg1zeq
Офиси на дизайнери:
Дизайнерска къща 01_13
2
Ема Уотсън
Ема Уотсън
Създател
Създател

Брой мнения : 123
Join date : 04.08.2009

https://miamicity.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Дизайнерска къща Empty Re: Дизайнерска къща

Писане by Ема Уотсън Нед Авг 09, 2009 3:59 am

След 10 минутно ходене вече пристигнах в дизайнерската къща. В началото на дългия коридор, по който минахавах имаше само рисувани рисунки, предполагам от дизайнери. Острани на тях имаше подпис, и всеки път различен. Най-после намерих една жена, която говореше по телефона. Тя стоеше зад бюрото си и си бъбреше. Аз я погледнах неразбрано и с поглед я поздравих. Тя ме погледна и погледа й бързо попадна на кабела на телефона, който въртеше на пръста си. Аз седнах на един стол, до бюрото й и я изчаках да свърши разговора си. Най-накрая тя каза "Чао!" и затвори. Погледна ме въпросително и след това каза:
- А ти си?!
- Здравейте, аз съм Ема Уотсън. Назначена съм за дизайнер и днес започвам първия си работен ден тук. - проговорих аз и изчаках тя да каже нещо след дълго мълчание. Вместо това тя пак взе слушалката на телефона и звънна на някой. Включи на високоговорител и изведнъж се чу:
- Ало, кажете.
- Здравейте, г-н Смит. Търся ви по случай за едно момиче, което се представя за дизайнер тук. Можете ли да дойдете? - каза жената.
- Не, не мога, Селен. В момента подписвам много важни договори. Приеми момичето и му покажи къде да отиде. - отговори гласът. Аз я погледнах стреснато, а тя ми каза "Здравей!" и ме заведе по още един дълъг коридор. Само че този път нямаше картини, а толкова много вази. Те бяха високи и стояха на пода. Беше нещо подобно на това. Най-накрая стигнахме до една врата, която стоеше отляво. Имаше и друга отдясно. Жената, която явно се казваше Селен ми отвори вратата отляво и ми пожела приятна работа. Аз я погледнах озадачено, защото не знаех какво трябва да правя, но тя просто хлопна вратата и си отиде. Започнах да оглеждам мястото и след 15 минутно разглеждане се приспособих. Стените и бяха бели и имаше един много мек килим. А стола, който стоеше до черното бюро беше бял,кожен и много удобен. На масата стояха няколко вазички и една книга. До нея стояха празни листи. Аз се очудих за какво бяха те, но после преминах към секцията зад мен. Тя също беше бяла и хубава. По рафтовете стояха много книги с почти еднакви тематики. Всички бяха на тема мода. Взех една в ръце и започнах да я разглеждам. На корицата й пишеше "Модата за бъдещите дизайнери". Изглеждаше ми интересна и реших да я почета. Доста ми хареса, но се сетих че съм на работа и трябва да върша нещо. Обърнах се към празните листи и ми дойде на ум, че мога да рисувам модели на тях. Взех един молив от органайзера в секцията и започнах да рисувам едно тяло. Скоро вече бях готова и с дрехите по него. Хареса ми и продължих да рисувам на другите листи. Намерих едни цветни моливи и оцветих с тях. Беше детинско, но пък ми беше интересно. След малко влезе един мъж и ме поздрави. Той обърна внимание на рисунките ми и ми каза, че са много красиви. Каза още, че иска да ги вземе с него и да ги покаже на шивачката. Аз толкова се зарадвах. Той допълни, че мога вече да си тръгна и утре трябва да дойда по същото време. Аз си тръгнах доволна и щастлива за успешното начало.

Стаята
Ема Уотсън
Ема Уотсън
Създател
Създател

Брой мнения : 123
Join date : 04.08.2009

https://miamicity.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите